פרויקטים למגורים

 

פרויקטים חדשים בתל אביב מטעם קבוצת חג'ג'

תל אביב, העיר החדשנית ביותר בעולם, היא ביתם של הרבה פרויקטים חדשים ומרגשים.

תל אביב היא מוקד לחדשנות וסטארטאפים. העיר משכה אליה יזמים ומשקיעים רבים מכל רחבי העולם. תל אביב מציעה גם אורח חיים ייחודי עם שפע של אפשרויות בילוי, תרבות וחיי לילה.

מקרא:   פרויקט של החברה הפרטית       חברה בורסאית פרויקט של החברה הבורסאית

 

דירות חדשות למכירה בתל אביב

רכישת דירה חדשה היא החלטה גדולה. אתם רוצים למצוא את המקום המושלם עבורכם ועבור המשפחה שלכם, אבל זה יכול להיות קשה. אולי אינכם יודעים מאיפה להתחיל או איך למצוא את הדירה המתאימה.

אם אתם לא בטוחים מה אתם רוצים וצריכים, יכול להיות קשה למצוא את המקום המושלם.

אם אתם מחפשים דירות חדשות למכירה, יש מגוון רחב של אפשרויות לבחירה. ניתן למצוא דירות חדשות במקומות שונים ובטווחי מחירים שונים.

 

יש לנו כמה עצות למציאת הדירה המושלמת

השלב הראשון: ראשית, עליכם להחליט איזה סוג של דירה אתם רוצים. ישנם כמה סוגים שונים של דירות: דירות עם 1, 2, 3 ויותר חדרים. לכל סוג דירה יש את היתרונות והחסרונות שלה.

אם אתם מחפשים דירות חדשות למכירה בתל אביב ברמה גבוהה, אז דירות היוקרה הן האפשרות הטובה ביותר עבורכם. דירות יוקרה נמצאות לרוב במרכז תל אביב ויש להן את הנוף הטוב ביותר של העיר.
 

השלב השני: זה השלב להחליט באיזה אזור בעיר תרצו לגור. ישנם מספר אזורים זמינים לרכישה.

אנשי המקצוע שלנו יעזרו לכם ויכוונו אתכם לאזור הרצוי ויוכלו לספר לכם יותר על היתרונות והחסרונות שלו. אם אתם מעוניינים לגור במרכז תל אביב אז קיימת האופציה של צפון תל אביב או מרכז תל אביב.

השלב השלישי: עכשיו נותר לבחור את הנכס באזור שהחלטתם עליו. אנחנו יכולים לעזור לכם גם בזה.

 

פרויקטים חדשים בתל אביב - פרויקטים מיוחדים בכל גוש דן

בקבוצת חג'ג' אנחנו מובילים למעלה מ-50 פרויקטים חדשים מצליחים בתל אביב ובכל גוש דן ובהם אלפי יחידות דיור ודירות חדשות למכירה בתל אביב.

לאחרונה הקמנו  את חברת הבת "קבוצת חג'ג'- תמ"א 38 התחדשות עירונית", אשר אחראית על שיווק 60 פרויקטים של התחדשות עירונית בפריים לוקיישן בתל אביב,  במסגרת תמ"א 38 ופינוי בינוי.

מספר מדרגים:91 דירוג ממוצע:4.2
דירוג: