אודות עידו חג'ג'

עידו חג'ג'- כל מה שרצית לדעת

עידו חג'ג' כיום

עידו חג'ג' הוא איש עסקים מוערך ומצליח, בעיקר בתחום הנדל"ן. פעילותו העסקית מתאפיינת בהיקפים מרשימים, ובחתירה לאיכות ומצוינות.

קבוצת חג'ג' הבורסאית, אשר בשליטתו ובשליטת אחיו יצחק חג'ג', הינה מענקי הנדל"ן בישראל.
הקבוצה הובילה לאורך השנים פרויקטים גדולים ויוקרתיים, כגון מגדלי מאייר ברחוב רוטשילד בתל אביב בתכנון אדריכל העל ריצ'ארד מאייר, או מגדלי הארבעה בשיתוף עם מעצב העל גו'רג'יו ארמאני. פרוייקטים של הקבוצה הוצגו בתערוכות נחשבות בחו"ל, וזכו לפרסים והכרה מקצועית. גם פעילותם העסקית של האחים  זכתה להכרה והערכה, למשל, כשהוכתרו "אנשי השנה של גלובס לשנת 2010".
בנוסף, עידו מחזיק בנכסים מניבים בארץ ובאירופה- בעיקר בגרמניה, באמצעות חברות פרטיות משגשגות.


השפעות מעצבות

המחויבות להצלחה נולדה אצל עידו כבר כנער שבא ממשפחה דלת אמצעים ועבד במספר עבודות. את שיתוף הפעולה העסקי עם אחיו החל לאחר שירותו הצבאי.
עידו הוא בעל תואר ראשון במדעי מדינה עם התמחות בכלכלה בהצטיינות יתרה מהאוניברסיטה הפתוחה. מאז שנת 2017 הוא משמש במרכז הבינתחומי בהרצליה כמרצה מנטור לסטודנטים ללימודי תואר שני במנהל עסקים עם התמחות בנדל״ן. במכללת שנקר הוא פעיל וחבר מאז שנת 2013.


נדל"ן ועוד...

בין השנים 2012 ועד 2015 החזיק עידו ב-5%  מקבוצת הכדורגל "הפועל תל אביב". בתקופה זו תרם להבראתה הכלכלית של הקבוצה, תוך השקעת זמנו ותרומת כספים לקבוצה באופן פרטי.

לאחרונה, בעקבות תיקון בפקודת הסמים לשם הסדרת פעילות הקנאביס הרפואי בישראל וקידום הייצוא, השקיע עידו כ-8 מיליון ₪ בחברת יוניבו הנסחרת בבורסה. השקעתו קידמה את הקמת מפעל החברה, שגודלו כ- 700 מ"ר והוא מסוגל לייצר עד 50 טון קנאביס בשיטות ייחודיות. פרט לחברה קיימים בארץ רק שני מפעלים פעילים בתחום בעת ההשקעה, כך שהיא בעלת פוטנציאל משמעותי להורדת מחירים בתחום ולתרומה לייצוא.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

אודות עידו חג'ג'

אודות עידו חג'ג'

עידו חג'ג' בתקשורת

עידו חג'ג' בתקשורת

מספר מדרגים:6 דירוג ממוצע:4.8
דירוג: